לחצו להזמנה

סודותיה של החומה

סיור בעקבות הסודות של החומה עם הטלפון הנייד בהדרכת רפי כפיר, את הסיור נתחיל בכיכר צהל, משם לשער החדש וסביב החומה, דרך סודות רבים ואתרים שלא תמיד מכירים. סה"כ 16 תחנות ובכל אחת מהן סרטונים והסברי שמע.

שוק מחנה יהודה

הצטרפו אל שוקי מהשוק לסיור טעימות מודרך בשוק מחנה יהודה עם הנייד שלכם! נשמע את סיפורי השוק הפיקנטיים, נרכל על הרוכלים ונכיר את הסיפורים שמאחורי הבאסטות, את המקומות שהפכו את ירושלים ליעד קולינרי תיירותי.

חפש את המטמון

משחק משימות בסגנון חפש את המטמון עם הטלפון הנייד בירושלים! המשחק חוויתי, מהנה, תחרותי, עם ניקוד וגם תעודה בסוף.

דמויות בנחלאות

סיור מודרך עם שחקן בנחלאות מהטלפון הנייד! סיור חוויתי, מצחיק, קליל ומהנה בו השחקן אמיר צבי יגלם דמויות שונות שיובילו אתכם בשכונה הירושלמית הותיקה נחלאות. את הסיור נסיים בשוק מחנה-יהודה.

מוטל והכותל סיור מומחז

סיור עם שחקן בעיר העתיקה של ירושלים, עם הטלפון הנייד ביד! בסיור יוביל אתכם השחקן יאיר להמן משער יפו אל הכותל המערבי, ובדרך תפגשו דמויות רבות, הגנרל אלנבי, הסולטן סולימאן, חיילים ועוד… הסיור מאוד חוויתי ומתאים לכל המשפחה!

המושבה הגרמנית​

סיור במושבה הגרמנית בירושלים וסביבתה עם הטלפון הנייד, בזמן ובקצב שלכם! נתחיל במתחם התחנה הראשונה ומשם מתקדמים דרך הבתים היפים של המושבה הגרמנית, מי היו הטמפלרים? מדוע באו לכאן?

חומוסיות בעיר העתיקה

לא רק חומוס, אבל בעיקר. אם אתם אוהבים אוכל ערבי מזרח ירושלמי ורוצים להכיר את המקומות הסודיים הכי שווים בעיר,זה הסיור עבורכם! סיור קולינארי בעיר העתיקה

שכונת טלביה

סיור מודרך באחת השכונות היפות בארץ, שכונת טלביה. סיור עצמאי עם הטלפון הנייד, בזמן ובקצב שלכם.
מדריך הסיור, ד"ר אלדד ברין, גיאוגרף ומורה דרך שמתמחה בירושלים.

CLOSE
CLOSE