לחצו להזמנה

מה קורה אם אני צריך לבטל את ההזמנה שלי?

אנחנו מבינים שלעיתים תוכניות משתנות, ועל כן מציעים זיכוי מלא לביטולים מעל 48 שעות לפני תאריך ההגעה. במקרים של ביטולים המתקיימים פחות מ-48 לפני ההגעה יתבצע חיוב של הלילה הראשון. במידה ולא הגעתם יתבצע חיוב מלא.

מהן שעות הצ'ק אין וצ'ק אאוט?

דלפק הקבלה פעיל לרשותכם 24/7

צ'ק אין ניתן לבצע החל מהשעה 14:00

צ'ק אאוט עד השעה 10:00

עזיבה מאוחרת- ע"פ זמינות ובתשלום נוסף

האם יש במקום חיבור אלחוטי לאינטרנט?

אכן. ניתן להתחבר לאינטרנט האלחוטי בכל רחבי המלון ללא עלות. במידה ונתקלתם בבעיה, גשו לדלפק הקבלה.

איפה אפשר לחנות את הרכב?

בבניין שלנו אין חניה, אבל ניתן לחנות ברחובות הסמוכים (חפשו מדרכות עם סימוני פסים בצבע כחול-לבן). חניונים קרובים: ממילא (שעה ראשונה חינם), כורש, חניון קרתא ליד שער יפו וספרא – מגרש העירייה. בנוסף, אפשר לחנות בחניוני החינם של העיר: הר הרצל וגבעת התחמושת, ולהגיע ברכבת קלה.

היכן נמצא הבר?

אי אפשר לפספס. הוא נמצא באזור המשותף שלנו ומציע מגוון רחב של בירות מקומיות, קוקטיילים ויינות משובחים. תוכלו גם לקחת את המשקה שלכם למרפסת הגג ולהביט בנוף העיר.

האם יש לכם לוקרים?

בכל החדרים המשותפים תמצאו לוקרים לשימושכם. כאשר אתם משתמשים בלוקר, אנא צרפו כרטיס מיטה אישי עם כל הפרטים שלכם. לוקרים שאינם מסומנים כראוי יפתחו על ידינו, ויוצאו מהם כל תכולתם. ניתן לרכוש מנעול בקבלה תמורת 10 ₪.

האם יש מטבח לשימוש האורחים?

מטבח האורחים המאובזר שלנו ממוקם מאחורי דלפק הקבלה וזמין 24/7. אנא שטפו את הכלים לאחר השימוש, כך שיהיו זמינים לאורחים אחרים.

האם ישנה גישה לנכים?

כן. ישנה מעלית נגישה בקומת הקרקע, וכן גישה רציפה בכל שטחי המלון. יש לנו גם חדר אירוח נגיש המתאים ל-2-5 אורחים. ישנו גם חדר משותף של 10 אורחים נגיש.

כל כמה זמן מנקים את החדרים?

צוות הניקיון שלנו מנקה את כל החדרים הפרטיים פעם ביום. החלפת מצעים מתבצעת פעם ב-3 ימים או על פי בקשה. בחדרים המשותפים- השירותים והמקלחות עוברים ניקיון פעם ביום, ללא החלפת מצעים.

במידה ואני מתארח בחדר משותף, האם עליי להביא איתי מגבות וסדינים?

אל דאגה! אנו מספקים סדינים לכל אורחנו ללא תשלום נוסף. לא ניתן להשתמש בשקי שינה מטעמי היגיינה. מגבות ניתנות חינם לאורחי החדרים הפרטיים והמשפחתיים. אורחי החדרים המשותפים יכולים להשכיר מגבות ב-15 ש"ח

CLOSE
CLOSE